Sanal Alemin Tek Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin Tek Forumu

SanalAlemin Tek Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapÜye ol

80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM]

YazarMesaj
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM] Empty
MesajKonu: 80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM]   80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM] EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 11:10 am

imdi 80 lvl silahı yapmak isteyen arkadaşların elinde 65 lvl silahları olması lazım ama seçili 65 lvl silahı ki bunlar dışındaki 65 silahlarından 80 lvl silahı olmaz.

ninja : ok için +9 65 lvl sarı ejderha yayı olması lazım vadideki buz zindanı girişindeki adama verdiğimizde bize 80 yayını veriyor

ninja : bıçak için ise +9 65 lvl ejderha bıçagı,yine bunları vadideki buz zindanı girişteki kişiye verdiğimizde bize 80 lvl ruhsuz bıçagı vericek +0 olarak...

savaşçı : kılıç için +9 65 lvl muharebe kılıcı vadideki buz zindanı girişindeki adama veriyoruz o da bize sirius kılıcı veriyor +0 olarak...

savaşçı :
çift el silahı olmadıgı kanaatindeyim çünkü oyuncuların elinde hiç görmedim.

sura : elimizde +9 65 lvl şeytan çıkarma kılıcı olması lazım vadideki buz zindanı girişteki adama verdigmizde keskin palayı bize veriyor +0 olarak ...

şaman : +9 65 lvl mutluluk yelpazesi vadideki buz zindanı girişindeki adama verdigimizde bize +0 iblisin yelpazesini veriyor +0 olarak...

Not : arkadaşlar merak edeniniz olabilir diyelim 65 lvl silahımızın ek özelligi var kaybolur mu diye denedim kaybolmuyor aynı özellikler 80 silahına geçiyor. taşlarda aynı şekilde geçiyor.

İtemlerin Bulundugu yerler :

itemi basacagimiz yer vadideki buz zindani girişi orda eli sura eline benzeyen bir adam var +9 silahimizi onun üstüne birakiyoruz aynen demirci gibi ve basiyoruz +0 80 silahi olyuor .

NOT:
Bagzi Serverlerde 2 Adet Kutsama Istiyor...

BENDE +9 SEYTAN CIKARMA VARDI ONUNLA ANLATIM YAPTIM...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://sanalsuclular.yetkin-forum.com

80 lvl Silah Yapmak [RESIMLI ANLATIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkce yama yapmak resimli anlatım
» GM Kod Bankası > Resimli
» Metin 2 Tüm Eşyaların Hile Numaraları ( Silah,Ayakkabı,Zırh vs…)
» Zemini Karlı Yapmak Gel İçeri
» Metin Taşı Bulma Programı !!! [ Geniş Anlatım + Virüssüz ( Tarama İçerde ) ]