Sanal Alemin Tek Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Alemin Tek Forumu

SanalAlemin Tek Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapÜye ol

MMYT2 Bütün AyrıntılarıyLa.[Guncel TutaLım]

YazarMesaj
Admin
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Admin

MMYT2 Bütün AyrıntılarıyLa.[Guncel TutaLım] Empty
MesajKonu: MMYT2 Bütün AyrıntılarıyLa.[Guncel TutaLım]   MMYT2 Bütün AyrıntılarıyLa.[Guncel TutaLım] EmptyPaz Haz. 20, 2010 6:38 pm

Evet Arkadaslar OnceLikle Soylemem Gerekir Bu Sw Yi Paylasmamın Nedeni Bazı Arkadaslar LinkLeri Vermis Bırakmıs...
Ben Butun Herseyini AnLatacagım Ve Konu Tamamen Benim Kendime Öz Cümlelerim Olacaktır..

Mmyt2 Nasıl Bir Oyun ?

Mmyt2 Sanki Turklerin Kurdugu Bir Oyun Gibidir.. Neden Mi ?
Çünkü,Mmyt2'de her köşesinde Oyunda Türk Var Kısacası%95 Tuürk Oyuncu..BeLki Daha Fazla
Oyunda Droplar?
Droplar Hepsi [Yang,İtem Düsürme[Drop],Exp Hepsi 200'dür....!
Oyunda Para Kasılma Olayı Mükemmel...Dedim Ama Ne Demek Bu Diyeceksin..Acıklayayım..!
Baslar Baslamaz Yapacagınız İs Su..
Direk Yabani Kopeklerden 10 Slot Topla..Kırmızı Kadın'a Git.. Cesaret Pelerini Al... Sonra İtemlerini Tak.. Yabani Kopeklere Git.. İster İnanin İster İnanmayın 10 Saniyede 30m Yaparsınız He O Da En Dusuk Yere Dusen Yanglarıda Alırsanız 50m 10 saniyede Ne GuzeL DeiL Mi....
Para Kolaymıs Dediniz Ama Oyun Oyleyse Pıyasa Ucmustur Dıyorsunuz Sanırım İcinizden Ancak..... Oyle DeiL Su 10 Saniyede 50m olayıyla hep char acıp para kasarsanız yapmak isteyenler 1 satte 1 TriLyon [1.000.000.000] yapar !

İtem Olayına Gelelim...
Npc'Lerdeki İtemler.....
Bildigimiz Çin Server Npc'leri..
Zırhcıda +9 0 lv Tum Karakter Zırhları War..
Silahcıda Dolunay Kdp Syh Sonbahar Yelpazesi Antik Çan Gby Var.. Onların Yanı Sıra +9 0 Lv Lik kolye Kupe Ayakkabı Bilezik [Takılar] var... 0 Lv Lik +9 Silahlar Var...
Bk'lar zırhcı ve silahcıda....
Kırmızı Kıza Ep'iLe ALınan Herseyy Var...
Efsunlar Basma 100k Deistirme 80k...
5.Efsun Para Zarfında...
6. ve 7. Efsunlar 30m...
Olay Yardımcısında 48 Tum Karakter ZırhLarı.. Abanoz Kupe..! Syk.. Var...
He Birde Kırmızı Kadında +6 Taslar Var....
Marketimizde Potlar 200 mavi 200 kırmızı 50 yesil 50 mor [buyuk] satiliyor... Paket Satiliyor.. Exp Yuzugu Ruzgarın Ayakkabısı [tr yamada safra qozukur.]
Hırsızın Eldiveni vs. Satiliyor..
Epic Amca Bir Dier DeyisLe TyRex Bir Dier DeyisLe Sura Adam Uzun Boylu Olan Taslara + ve Epic Silah Basıyor....

Epic Silahlar..?
Bunlar 65 Silahlarıyla Yapılan Ozel Sılahtır...
Örnek Vemeden Olmaz... Ne Ornegi Ya Hepsini Yazıyıım Hatta
Muharebe Kılıcı=Sirius [Triton] Kılıcı..... Sirius Kılıcı=Öldürücü Pala...Öldürücü Pala=Ay Kılıcı..
Yarı Insan Kılıcı=Mavi Ejderha Katleden Palası... Mavi Ejderha Katleden Palası=Günes Palası.. Baska Donusuyor Mu Fikrim yok...
Ejderha Bıcagı=Ruhsuz Bıcak.. Ruhsuz Bıcak=İkiz Ay Hanceri.. İkiz Ay HanceriDe Birseye Donusuyordu Unuttum İsmini.. Pembe İki Tane Keskin Bıcak Seklınde....
Dier Karakterlerin Pek Bilmiyorum Ama Sunu SoyleyeBiLirim..
65 YeLpazesi=İblisin Yelpazesi.. İblisin Yelpazesi=Sekiz Trigram Yelpazesi..
65 Çan'ı Da Dönüşüyor Ama Neye Bilmiyorum...

Epic Zırhlar..!!?
66 Zırhları +9 Olunca 70 lv Oluyor Soyle DiyeLim 70 lv Zırhları Tum Karakterlerin Donusturulebiliyor...
İlk Olarak Bu 70 Zıırhlarını Epic Silah Basan Adama Koyulur...
O Bu Zırhı Beyaz Zırha Donusturur...
O Beyazda Kralıyet Zırhına Donustur....

Yanlız Oyle Kolay DeiL Aga Bu İsler... : )
3 Er Tane İnci Lazım İnci Serverda Sorun Zor Bulunuyor AmA Satan Oluyor 150m 300m 500m Gbi Fiyatlara.... Birde Karsı Atak Stratejisi İster O Da Kırmızı Kızda 40m He Unutmadan İnci Cikarmak İcin İstrdyede Alırısnız Kırmızı Kızda 30m Ama Ben 1.5 Trlyon HarcaDım anca 3 İnci cıktı..
Eeeee Napcaz Sİmdi? Yolu Var Basit Ama Ugrastırıcı...
Namıdeger Seytan Kule Demircimiz
İtem İstemez... Epic Silah Zırhlarınızı Ondan Yaparsınız Tabi KuLe Atmaz Cıkabilirseniz...
Oyunda Tabiki Olmazsa Olmazlarda Ana Bacı Düz Gittgmiz ÇinLi Kardeslerimiz De Var...
Ne Hikmetse Adam Duz 20k Vuruyor =)))
Benden Bu Kadar E Anlatım Tamam Smdi Butun Ne Var Ne Yok Serverda
KuLLandıgım Butun Lınklerı Verecegım....
...LINKLERRR...Ana Sitemiz=www.mmyt2.com
ÜyeLik=www.mmyt2.com/regist.php[1.Server]
ÜyeLik=http://www.mmyt2.com/wtregist.php[2.Server]
ÜyeLik Alma..
Id..
Sifre..
Sifre..
E-MaiL...
İsim...
Kız Erkek.... [Sol Erkek Sag Bayan]
Karakter Silme Kodu...
GuvenLik Kodu Yanda Yazan Karakterleri Kutuya yaz..
GizLi Soru Tercihim Hic Ellemeyin
Gizli Cevap asd Yazın
Gizli Cevap asd Yazın [Tekrarı Bu]
Ve Alttakı Ufak Kutucuga Basın....
İndirme Linkleri...
Tr Yama= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [By_Knock199] Rar Sifresi = [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Çince Client=
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Shop Yazıo Ama DowLand Linki..]

E Birde Hilemiz Var Tabi..
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [By_KeNjİ] RaR SifReSİ=[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hile Kurulumu..
Launcher'da Secmeniz Gereken En Alttaki DE Pservers'tır Sonra Launh'a Basın Dateye Felan Girmeyin......
Benden Bu Kadar Umarım Begenirsiniz Arkadaslar Ben Boyle Anlatmazdım Aslında Server'ı Ama Girince Goreceksiniz...
He Ayrıca Ne Lag Var Ne Reset Var Nede Kapanma Olayı Var...
İyi Forumlar Hayrlı Gunler....
https://sanalsuclular.yetkin-forum.com

MMYT2 Bütün AyrıntılarıyLa.[Guncel TutaLım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» !!Mmyt2 Ye Hamacahisiz ÜyeLk GeL.....
» MMYT2/[No Hamachi]/0 Lag/Köpekten 300k!
» En Uzun Süreli Açık Vps Server MMYT2 Herşeyiyle İçeridee